Keresés

Részletes keresés

SegédSámán Creative Commons License 2001-04-01 17:18:17 315
És akkor még csodálod, hogy félős, meg lelkibeteg?????
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-04-01 17:00:33 313
A macskák szerintem eredendően félnek az embertől.
Még akkor is meg lehet ijeszteni, ha viszonylag jó viszonyban vagyunk vele.

Egyébként a macskámat én sem ütöttem meg soha. (Csak üvöltve rohantam felé, ha rosszat tett. ;-)

Előzmény:
Vegetable Creative Commons License 2001-04-01 16:56:14 312
Nos a macskám sajnos nem birta a várost, és mivel egy jó ismerősnek volt azonos koru, szinü fiumacsekja, és társaságot akart neki, odaadtuk, de sokáig élt velünk, és hamar megtanulta, hogy ne nyuljon más ételhez, mint ami a tányérján van... És nem kellett ütni, csak feltünően kint hagytam a nyitott konzervdobozt (tetejét levettem), amiben nem macskaeledel volt az asztalon, és feltünően kimentem a szobából, utána belestem a másik oldalon, és mikor lopni akart belőle, váratlanul beléptem, és rászóltam: Mit képzelsz Cili??? Ijedtében odaverte az orrát a doboz széléhez, és soha többet nem lopott... :o) MIkor elköltözött, az uj gazdi totál kiakadt, hogy semmit se vesz el a konyhából, ha bemegy... :o)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!