Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-04-01 16:08:49 309
A macskák komunikálnak, de nem velünk.
Legalábbis nem arra teremtetett, az arckifejezésük.
Egymás között biztos rengeteg módja van az aktuális "gondolatok" közvetítésének, és ebből mi is sokat megtanulhatunk, de hogy a macskád nem LENÉZ téged az biztos!
Nem teheti meg, mert ahhoz "feletted" kéne állnia, és ezt gondolni se pofája nincsen se agysejtje.

Az állatok betanítása a szabályokra eltérő lehet.
Nem vagyok benne biztos, hogy nekem kell elmagyaráznom miért "merem" megrúgni a kutyám.
Lehet épp nektek kéne megviálgosítani engem, miért is probléma ez...

A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-31 22:03:35 308
Azzal, hogy a macskáknak nincs "arckifejezésük", na ezzel nagyon nem értek egyet....
ha gondolod ezzel kapcsolatban is tudok "szakirodalmat" ajánlani, mert szerintem én kevés lennék ahhoz, hogy meggyőzzelek ...:-((
De én spec. a pillantásáról beszéltem, bár lehet jelen esetben Neked ez most szinte mindegy...:-)

Az én kutyáimnak szintén elég sok szabályhoz kell igazodniuk, mert egyikük velünk lakik, a másik kettő meg ugyan kertben van, de vannak virágok, meg egyéb kultúrnövények is.....
Szabályok betartva, de még egyszer sem rúgtam bele egyik kutyámba se. Se kicsit, se nagyot....

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-31 21:45:47 307
Sok múlik azon, hogy a Te kutyáidnak milyen szabályrendszerhez kell/kellett igazodniuk, és milyen sebességgel. (Sokmindentől gyorsan el kellett tiltanom a kutyám, hogy maradhasson...)

Már nem azért mondom, de a macskák arckifejezése SEMMIT SEM JELENT!!!

Ezt már korábban is mondtam, hogy amit mi ennek vagy annak titulálunk semmit sem számít.
Hogy a macskesz feje "lenéző", nem jelenti azt, hogy le is néz.
Semmi köze hozzá.

Olyankor csak ott ül, és néz. De a macska BIZTOS nem sértődik meg. (Pici ahhoz az agya.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!