Keresés

Részletes keresés

banyoca Creative Commons License 2001-04-06 12:01:02 326
Nagyon is sokat jelent a macska nézése és igen is nagyon sok mindent elárul az arckifejezése.
Nekem van kutyám is, és merem állítani sokkal de nagyon sokkal inteligensebbek a macskák.(az agya lehet hogy kissebb, de tudja használni), és igenis megsértődik, sőt ilyenkor mindig hátat fordít, ne is lássam!!!
Csak az önző emberek nem vesznek észre ilyen jellegű dolgokat.Nem olvastam végig a forumot, de nagyon remélem nincs állatod.
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-31 22:03:35 308
Azzal, hogy a macskáknak nincs "arckifejezésük", na ezzel nagyon nem értek egyet....
ha gondolod ezzel kapcsolatban is tudok "szakirodalmat" ajánlani, mert szerintem én kevés lennék ahhoz, hogy meggyőzzelek ...:-((
De én spec. a pillantásáról beszéltem, bár lehet jelen esetben Neked ez most szinte mindegy...:-)

Az én kutyáimnak szintén elég sok szabályhoz kell igazodniuk, mert egyikük velünk lakik, a másik kettő meg ugyan kertben van, de vannak virágok, meg egyéb kultúrnövények is.....
Szabályok betartva, de még egyszer sem rúgtam bele egyik kutyámba se. Se kicsit, se nagyot....

A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-31 21:45:47 307
Sok múlik azon, hogy a Te kutyáidnak milyen szabályrendszerhez kell/kellett igazodniuk, és milyen sebességgel. (Sokmindentől gyorsan el kellett tiltanom a kutyám, hogy maradhasson...)

Már nem azért mondom, de a macskák arckifejezése SEMMIT SEM JELENT!!!

Ezt már korábban is mondtam, hogy amit mi ennek vagy annak titulálunk semmit sem számít.
Hogy a macskesz feje "lenéző", nem jelenti azt, hogy le is néz.
Semmi köze hozzá.

Olyankor csak ott ül, és néz. De a macska BIZTOS nem sértődik meg. (Pici ahhoz az agya.)

Előzmény:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-31 21:33:49 306
Eredményességből???
Na, ezt most akkor jól nem értem.....(pedig 3 kutya + macsek gazdija vagyok...)

És hogy sértődöttség szerinted a félelem.... hááát, nem hiszem... elég nehéz félelként értelmezni, amikor pl. leül tőlem max. másfél méterre, baromi ronda sanda pillantásokat vet rám és sugárzik belőle a rosszallás.....
Valahogy nem ilyennek képzelek egy félős macskát....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!