|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-31 21:45:47
|
307
|
Sok múlik azon, hogy a Te kutyáidnak milyen szabályrendszerhez kell/kellett igazodniuk, és milyen sebességgel. (Sokmindentől gyorsan el kellett tiltanom a kutyám, hogy maradhasson...)
Már nem azért mondom, de a macskák arckifejezése SEMMIT SEM JELENT!!!
Ezt már korábban is mondtam, hogy amit mi ennek vagy annak titulálunk semmit sem számít.
Hogy a macskesz feje "lenéző", nem jelenti azt, hogy le is néz.
Semmi köze hozzá.
Olyankor csak ott ül, és néz. De a macska BIZTOS nem sértődik meg. (Pici ahhoz az agya.) |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-03-31 21:33:49
|
306
|
Eredményességből???
Na, ezt most akkor jól nem értem.....(pedig 3 kutya + macsek gazdija vagyok...)
És hogy sértődöttség szerinted a félelem.... hááát, nem hiszem... elég nehéz félelként értelmezni, amikor pl. leül tőlem max. másfél méterre, baromi ronda sanda pillantásokat vet rám és sugárzik belőle a rosszallás.....
Valahogy nem ilyennek képzelek egy félős macskát.... |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-31 21:28:10
|
304
|
A kutyámat nem úgy rugdostam, ahogy azt itt többen gondolom gondolják.
Kapott egyet kettőt, de nem szadizmusból, hanem eredményességből...
Éppen a macskák vadsága miatt gondolom, hogy nem megsértődik, hanem fél!
Túl vad még ahhoz, hogy minden emberi szokást toleráljon. Mikor erre képtelen, elvonul. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|