Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-31 21:45:47 307
Sok múlik azon, hogy a Te kutyáidnak milyen szabályrendszerhez kell/kellett igazodniuk, és milyen sebességgel. (Sokmindentől gyorsan el kellett tiltanom a kutyám, hogy maradhasson...)

Már nem azért mondom, de a macskák arckifejezése SEMMIT SEM JELENT!!!

Ezt már korábban is mondtam, hogy amit mi ennek vagy annak titulálunk semmit sem számít.
Hogy a macskesz feje "lenéző", nem jelenti azt, hogy le is néz.
Semmi köze hozzá.

Olyankor csak ott ül, és néz. De a macska BIZTOS nem sértődik meg. (Pici ahhoz az agya.)

A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-31 21:33:49 306
Eredményességből???
Na, ezt most akkor jól nem értem.....(pedig 3 kutya + macsek gazdija vagyok...)

És hogy sértődöttség szerinted a félelem.... hááát, nem hiszem... elég nehéz félelként értelmezni, amikor pl. leül tőlem max. másfél méterre, baromi ronda sanda pillantásokat vet rám és sugárzik belőle a rosszallás.....
Valahogy nem ilyennek képzelek egy félős macskát....

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-31 21:28:10 304
A kutyámat nem úgy rugdostam, ahogy azt itt többen gondolom gondolják.
Kapott egyet kettőt, de nem szadizmusból, hanem eredményességből...

Éppen a macskák vadsága miatt gondolom, hogy nem megsértődik, hanem fél!
Túl vad még ahhoz, hogy minden emberi szokást toleráljon. Mikor erre képtelen, elvonul.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!