Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-31 21:28:10 304
A kutyámat nem úgy rugdostam, ahogy azt itt többen gondolom gondolják.
Kapott egyet kettőt, de nem szadizmusból, hanem eredményességből...

Éppen a macskák vadsága miatt gondolom, hogy nem megsértődik, hanem fél!
Túl vad még ahhoz, hogy minden emberi szokást toleráljon. Mikor erre képtelen, elvonul.

A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-31 11:01:51 302
Thoughts, Thougths!
Azon a kutya-rugdosáson én is eléggé nagyot néztem..:-((
Miért kell egy kutyát (vagy bármilyen egyéb érző élőlényt) rugdosni???!!!

"A macsekok két tappanccsal még mindig a vadonban állnak. :) "

ebben egyetértek Maminti topictárssal. Többek közt éppen ezért is szeretem a macskákat: mert valahol nagyon megmaradtak vadállatnak.... Az én macskám pl. ha talál vadásznivalót (egeret, sajnos néha madarat is), akkor a készen kapott kaját (még a csirkehúst is!) otthagyja....Tehát nagy butaság lenne részemről azt hinnem akár egy percig is, hogy rám van utalva (hajrá magyarok!)
És azt hiszem nagyon sok kutyának is inkább mentális megrázkódtatás, ha gazda nélkül marad...falka-állat lévén, hiányzik neki a társaság...

És hogy miért is sértődne meg egy állat?
Hát amiért egy ember pl. (gondolom én, mert nem vagyok sértődős, szóval csak sejtem), hogy talán azért, hogy jelezze, hogy valami olyan történt vele, ami nem tetszik neki... és valahol ezzel a viselkedéssel próbálja "kiharcolni", hogy a dolgok másképp alakuljanak....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!