|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-27 20:59:00
|
289
|
Szvsz nem.
Esetleg előbb mutogass neki egy tükröt csak úgy... |
|
A hozzászólás:
 |
oncogito
2001-03-27 20:57:16
|
288
|
Üdv !
Mielőtt kipróbálnám a tükör tesztet, azért nem ártana tisztázni valamit.
Ugyanis miután nincs gyakorlata a tükörbe nézésnek, tehát még nem ismeri magát "kívülről", vajon tudnia kellene, hogy az ott a homlokán nem hozzá való?
|
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-27 20:41:38
|
286
|
Ok Ok!
Tényleg az alibiszerzésen volt a hangsúly, ezt nem vettem észre.
Bocsi!
Én meg azt mondtam, hogy már miután mi vagyunk a falkavezérek is kell egy átfutási idő az utasítások megértéséhez...
Ezt próbáld ki: (ha van kedved persze)
Ragassz septiben valamit a kutyád homlokára, és tegyél elé egy tükröt!
Ha elkezdi kapargászni a fejét, tudja, hogy magát látja a tükörben... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|