|
|
|
|
 |
oncogito
2001-03-27 20:57:16
|
288
|
Üdv !
Mielőtt kipróbálnám a tükör tesztet, azért nem ártana tisztázni valamit.
Ugyanis miután nincs gyakorlata a tükörbe nézésnek, tehát még nem ismeri magát "kívülről", vajon tudnia kellene, hogy az ott a homlokán nem hozzá való?
|
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-27 20:41:38
|
286
|
Ok Ok!
Tényleg az alibiszerzésen volt a hangsúly, ezt nem vettem észre.
Bocsi!
Én meg azt mondtam, hogy már miután mi vagyunk a falkavezérek is kell egy átfutási idő az utasítások megértéséhez...
Ezt próbáld ki: (ha van kedved persze)
Ragassz septiben valamit a kutyád homlokára, és tegyél elé egy tükröt!
Ha elkezdi kapargászni a fejét, tudja, hogy magát látja a tükörben... |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2001-03-27 05:17:12
|
284
|
Üdv !
Azt írtam, hogy a tanulás egy bizonyos időszakában annak kell rögződnie, hogy a már megértett utasítást végre is kell hajtani. Ilyenkor váliga gazdi igazi falkavezérré. Ezért bizony meg kell küzdeni, mint az életben a főnökségért.
Egyébként szerintem minden kutya vét a szabályok ellen, ha nincs kontroll alatt. Viszont erre "alibit" szerezni már nem biztos, hogy tud, vagy akar. Megint egyéntől függ.
oncogito |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|