|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
voltaire
2001-03-26 19:56:14
|
11
|
Mit akarsz???
Állítólag az Orbán már beadta a névváltoztatási kérelmét. Széchenyi Istvánra fogja változtatni a nevét, és 2002 májusában felavatják a Lánchíd 2-t a Tiszán.
Csurkával pedig a választás napján szó szerint vérszerződést fognak kötni.
Igen.
A szemét.
Mondjon le.
Mondjon le.
|
|
Előzmény:
 |
BaSand
2001-03-26 19:52:10
|
8
|
Teljes ötlettelenség a baloldalon. Régebben legalább volt egy jó kis gatyagate, projektorral, amihez azért, valljuk be, némi fantázia és humorérzék is kellett. Manapság meg ilyen izzadságszagú táblaügyek. Legalább kiszínezte volna, hogy az Orbán feliratot 3.22 szer nagyobb betüvel írták, és a tábla a székházeladási pénzből készült, amit átfuttatak Orbán apjának vállalkozásán, a betük szinezése pedi az MNB aranytartalékának elsíbolásával készült. Tanuk vannak arra, hogy már háromszázötvenhét hasonló tábla van készen, amit a 2002-es választáskor szerelnek fel.
De semmi. Csak ócska, szimpla táblatörténet. A végén még nekünk kell a kormányt szidni, ha egy szinvonalasabb ellenzéki olvasmányt akarunk látni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|