Keresés

Részletes keresés

lmatyas Creative Commons License 2001-03-26 18:48:29 285
Kosz slr! Egyebkent meg lehet tudni a neten is valahol az ilyesmit elore? Pl. maskor mikor hol lesz.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2001-03-26 18:30:57 284
"A Ferencvárosi Művelődési Központban ismét országos fotobörzét szervez a Foto-Mechanika Bt. Április 1-én 9 órától várják az érdeklődőket, de az elárusítók számára már reggel 7 óra 30 perctől szabad a tér. Asztalok jegyezhetők személyesen, illetve a következő telefonszámokon: 216-1300, 216-6083, 215-4775, 215-5741, 218-7909 (fax). A kis méretű (75x75cm) asztal bérleti díja 1200 Ft, a nagyé (140x75cm) 1800 Ft, amelyet a helyszínen kell fizetni. Látogatók számára a belépő 200 Ft-ba kerül. További információkkal a 216-8801-es, 215-1432-es vagy a 280-6247-es telefonszámon szolgál a szervező"

Foto Mozaik (ex Foto Piac) 2001. március

Előzmény:
lmatyas Creative Commons License 2001-03-26 18:20:33 283
Es hol lesz a fotoborze?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!