Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-22 19:36:24 274
És őszerintük, meg tudnak sértődni a macskák???
A hozzászólás:
mokuss Creative Commons License 2001-03-22 19:19:16 269
http://extra.hu/orph

állatbarátok (védők) oldala

Előzmény:
oncogito Creative Commons License 2001-03-22 19:13:37 268
Üdv !

"két-három szem mag: a kanárinak "beindul tőle az agya", a macskákat hidegen hagyja, kutyákat megint csak....."

Nem jellemző !!!
Pl az egyik kutyám, amikor még élt a papagályunk és készítettem elő a madáreledelt, ott téblábolt körülöttem, kifejezetten a magot szimatolva. Pontosan tudta, hogy az a madáré. Viszont a kutyára nagyon jellemző az a felületesnek hitt mondás, hogy irigy.
Mindkét kutyám a legmagasabb fokát művelte az irigységnek.
Namármost amikor a madáreledelt megmutattam neki, hogy "látod, ez csak egy ilyen neken érdektelen dolog"... hát azonnal bekapta! Csakhogy ne kapja meg a madár.
Ez szerintem bizonyosság, hogy olyan dolgokra is figyelnek, amik nem kifejezetten a saját szükségleteiket szolgálják. Legfelfjebb nem mutatják minden eseben.

oncogito

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!