|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-22 19:36:24
|
274
|
| És őszerintük, meg tudnak sértődni a macskák??? |
|
A hozzászólás:
 |
mokuss
2001-03-22 19:19:16
|
269
|
http://extra.hu/orph
állatbarátok (védők) oldala |
|
Előzmény:
 |
oncogito
2001-03-22 19:13:37
|
268
|
Üdv !
"két-három szem mag: a kanárinak "beindul tőle az agya", a macskákat hidegen hagyja, kutyákat megint csak....."
Nem jellemző !!!
Pl az egyik kutyám, amikor még élt a papagályunk és készítettem elő a madáreledelt, ott téblábolt körülöttem, kifejezetten a magot szimatolva. Pontosan tudta, hogy az a madáré. Viszont a kutyára nagyon jellemző az a felületesnek hitt mondás, hogy irigy.
Mindkét kutyám a legmagasabb fokát művelte az irigységnek.
Namármost amikor a madáreledelt megmutattam neki, hogy "látod, ez csak egy ilyen neken érdektelen dolog"... hát azonnal bekapta! Csakhogy ne kapja meg a madár.
Ez szerintem bizonyosság, hogy olyan dolgokra is figyelnek, amik nem kifejezetten a saját szükségleteiket szolgálják. Legfelfjebb nem mutatják minden eseben.
oncogito |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|