|
|
|
|
 |
oncogito
2001-03-19 22:00:47
|
243
|
Üdv Thoughts !
Azért egy kicsit többet kellene tudni valóban az állatok viselkedéséről, ha már kisérletezgetni akartok.
Ez a szembenézés nagyon nem szerencsés pl. kutyánál.
Ugyanis náluk a merev "farkasszemet nézés" kifejezetten a támadás, a fenyegetés jele. Teljesen természetes, hogy ezt a gazdival kifejezetten nem fogja véghezvinni, hiszen a ranglétra alsóbb fokán ez kifejezetten szabálysértés, vagy trónfosztási kezedeményezés lenne.
oncogito |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-19 18:16:41
|
242
|
Ahogy mondod!
De az emberi inteligencia, gyorsan lereagálja az effélét, nem úgy mint egy öntudatlan állat... |
|
Előzmény:
 |
SegédSámán
2001-03-19 18:08:10
|
241
|
Azért ez első egy-két pillanatban tuti, hogy Te is csak néznél, hogy MI VAN????!!!!
És csak utána röhögnél.... na jó, ők nem röhögnek ezen.....
Szívesen folytatnám, de most el kell rohannom...:-(
Üdvözlet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|