Keresés

Részletes keresés

oncogito Creative Commons License 2001-03-19 22:00:47 243
Üdv Thoughts !

Azért egy kicsit többet kellene tudni valóban az állatok viselkedéséről, ha már kisérletezgetni akartok.
Ez a szembenézés nagyon nem szerencsés pl. kutyánál.
Ugyanis náluk a merev "farkasszemet nézés" kifejezetten a támadás, a fenyegetés jele. Teljesen természetes, hogy ezt a gazdival kifejezetten nem fogja véghezvinni, hiszen a ranglétra alsóbb fokán ez kifejezetten szabálysértés, vagy trónfosztási kezedeményezés lenne.

oncogito

A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-19 18:16:41 242
Ahogy mondod!

De az emberi inteligencia, gyorsan lereagálja az effélét, nem úgy mint egy öntudatlan állat...

Előzmény:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-19 18:08:10 241
Azért ez első egy-két pillanatban tuti, hogy Te is csak néznél, hogy MI VAN????!!!!

És csak utána röhögnél.... na jó, ők nem röhögnek ezen.....

Szívesen folytatnám, de most el kell rohannom...:-(
Üdvözlet!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!