|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-19 18:16:41
|
242
|
Ahogy mondod!
De az emberi inteligencia, gyorsan lereagálja az effélét, nem úgy mint egy öntudatlan állat... |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-03-19 18:08:10
|
241
|
Azért ez első egy-két pillanatban tuti, hogy Te is csak néznél, hogy MI VAN????!!!!
És csak utána röhögnél.... na jó, ők nem röhögnek ezen.....
Szívesen folytatnám, de most el kell rohannom...:-(
Üdvözlet! |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-19 18:06:04
|
240
|
| Nem, de biztos röhögőgörcsöt kapnék, és azt garantálom, hogy egyikünk állata fejében sem az öröm lesz a domináns érzés... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|