Keresés

Részletes keresés

SegédSámán Creative Commons License 2001-03-19 18:08:10 241
Azért ez első egy-két pillanatban tuti, hogy Te is csak néznél, hogy MI VAN????!!!!

És csak utána röhögnél.... na jó, ők nem röhögnek ezen.....

Szívesen folytatnám, de most el kell rohannom...:-(
Üdvözlet!

A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-19 18:06:04 240
Nem, de biztos röhögőgörcsöt kapnék, és azt garantálom, hogy egyikünk állata fejében sem az öröm lesz a domináns érzés...
Előzmény:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-19 17:51:37 239
?
Miért _Te_értenéd, ha az egyik addig békésen ácsorgó/ücsörgő családtagod/barátod/ismerősőd hirtelen üvöltve rohanni kezdene Feléd? Ha egy addig teljesen normálisan viselkedő embertársad egyik pillanatról a másikra ok nélkül ennyire abnormálisan kezdene viselkedni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!