|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-19 18:06:04
|
240
|
| Nem, de biztos röhögőgörcsöt kapnék, és azt garantálom, hogy egyikünk állata fejében sem az öröm lesz a domináns érzés... |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-03-19 17:51:37
|
239
|
?
Miért _Te_értenéd, ha az egyik addig békésen ácsorgó/ücsörgő családtagod/barátod/ismerősőd hirtelen üvöltve rohanni kezdene Feléd? Ha egy addig teljesen normálisan viselkedő embertársad egyik pillanatról a másikra ok nélkül ennyire abnormálisan kezdene viselkedni?
|
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-18 23:44:04
|
237
|
Egyébként még a szembenézés mellett, azt is ki lehet próbálni, hogy mondjuk hirtelen üvöltve az állat felé futni.
Azonnal észre lehet venni mennyire nem érti, hogy MIVAN!!! ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|