Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-19 18:06:04 240
Nem, de biztos röhögőgörcsöt kapnék, és azt garantálom, hogy egyikünk állata fejében sem az öröm lesz a domináns érzés...
A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-19 17:51:37 239
?
Miért _Te_értenéd, ha az egyik addig békésen ácsorgó/ücsörgő családtagod/barátod/ismerősőd hirtelen üvöltve rohanni kezdene Feléd? Ha egy addig teljesen normálisan viselkedő embertársad egyik pillanatról a másikra ok nélkül ennyire abnormálisan kezdene viselkedni?

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 23:44:04 237
Egyébként még a szembenézés mellett, azt is ki lehet próbálni, hogy mondjuk hirtelen üvöltve az állat felé futni.

Azonnal észre lehet venni mennyire nem érti, hogy MIVAN!!! ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!