|
|
|
|
 |
Silan
2001-03-18 23:02:56
|
235
|
Nem bírja. Fél perc után is már tiltakozva nyávog, majd elfordítja a fejét, később elsétál.
|
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-18 18:50:29
|
233
|
OK!
Van másik ötletem!
Kérek mindenkit, nézzen 5 percig az állat szemébe!
(Ha minden igaz, Ő nem fogja bírni...) |
|
Előzmény:
 |
SegédSámán
2001-03-18 18:46:48
|
232
|
| Értem én. De ez független attól, hogy ő mennyire élénk stádiumában van éppen.... Ha _én_ nem mozdulok félóráig (ami szinte csak egy esetben fordul elő), ez neki már azt jelenti, hogy én alszom... tehát neki is nyüzsgés felfüggesztve...(nem hatalmi szóval és tettel belenevelt viselkedés ez, csak alkalmazkodás a részéről... mondhatni kérés nélkül) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|