Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 18:50:29 233
OK!
Van másik ötletem!

Kérek mindenkit, nézzen 5 percig az állat szemébe!
(Ha minden igaz, Ő nem fogja bírni...)

A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-18 18:46:48 232
Értem én. De ez független attól, hogy ő mennyire élénk stádiumában van éppen.... Ha _én_ nem mozdulok félóráig (ami szinte csak egy esetben fordul elő), ez neki már azt jelenti, hogy én alszom... tehát neki is nyüzsgés felfüggesztve...(nem hatalmi szóval és tettel belenevelt viselkedés ez, csak alkalmazkodás a részéről... mondhatni kérés nélkül)
Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 18:41:29 231
Ez igaz...

Akkor csináld akkor, amikor élénkek!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!