Keresés

Részletes keresés

SegédSámán Creative Commons License 2001-03-18 18:46:48 232
Értem én. De ez független attól, hogy ő mennyire élénk stádiumában van éppen.... Ha _én_ nem mozdulok félóráig (ami szinte csak egy esetben fordul elő), ez neki már azt jelenti, hogy én alszom... tehát neki is nyüzsgés felfüggesztve...(nem hatalmi szóval és tettel belenevelt viselkedés ez, csak alkalmazkodás a részéről... mondhatni kérés nélkül)
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 18:41:29 231
Ez igaz...

Akkor csináld akkor, amikor élénkek!!!

Előzmény:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-18 18:39:20 230
:-) Nálam félóra mozdulatlanság = alvás, amiből az következik, hogy a gazdijára maximálisan tekintettel levő kutyám is leheveredik és a gazdi ébredéséig ő is megpihen....:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!