|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-18 18:38:54
|
229
|
| Próbáld ki, hogy hozzá se nyúlsz... |
|
A hozzászólás:
 |
Silan
2001-03-18 18:36:17
|
228
|
Ezt nem nehéz megjósolni.
Ha leülök a fotelbe, a macska azonnal odajön dorombolni.
|
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-18 18:03:17
|
227
|
Kedves Mindenki!!!
Tegyétek meg azt a szívességet, hogy minden állattulajdonos fogja az állatát, és leül vele közös szobába zárva.
Maradjatok vagy negyed-fél órára mozdulatlanok, és csak figyeljétek az állat reakcióját.
Biztos minden szempontból érdekes lesz!!! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|