Keresés

Részletes keresés

SegédSámán Creative Commons License 2001-03-18 18:39:20 230
:-) Nálam félóra mozdulatlanság = alvás, amiből az következik, hogy a gazdijára maximálisan tekintettel levő kutyám is leheveredik és a gazdi ébredéséig ő is megpihen....:-)
Silan Creative Commons License 2001-03-18 18:36:17 228
Ezt nem nehéz megjósolni.
Ha leülök a fotelbe, a macska azonnal odajön dorombolni.
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 18:03:17 227
Kedves Mindenki!!!

Tegyétek meg azt a szívességet, hogy minden állattulajdonos fogja az állatát, és leül vele közös szobába zárva.

Maradjatok vagy negyed-fél órára mozdulatlanok, és csak figyeljétek az állat reakcióját.

Biztos minden szempontból érdekes lesz!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!