|
|
|
|
 |
SegédSámán
2001-03-18 17:57:48
|
226
|
Nem tudom....mármint hogy tudok-e ilyet szimulálni...Mert én elég ritkán vagyok ilyen borongós hangulatban.... és attól tartok 1-2 percnél nem is tudnék ál-szomorkodni....
Meg kicsit nagyon gonosznak is érezném magam, hogy így "átvágom" szegényt..... |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-18 17:37:53
|
223
|
Én ezt értem.
Az a kérdés, hogy tudsz e ilyen szituációt szimulálni. (Akkor függetlenebbül vizsgálhatnád, miért viselkedik úgy ahhogy...) |
|
Előzmény:
 |
SegédSámán
2001-03-18 17:34:31
|
222
|
Nem hiszem, hogy a látható jelekre foghatnánk a dolgot..... mert csak annyi jele van az ilyen "hangulataimnak": szótlanabb vagyok.... jó, lehet, hogy kicsit borúsabb az arcszerkezetem is, meg a pillantásom, de nem hiszem, hogy ez lenne az, ami hatna rá.
Valamiből rájön, az biztos, mert olyankor egyszerűen "kenyérre lehet kenni".... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|