Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 17:37:53 223
Én ezt értem.

Az a kérdés, hogy tudsz e ilyen szituációt szimulálni. (Akkor függetlenebbül vizsgálhatnád, miért viselkedik úgy ahhogy...)

A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-18 17:34:31 222
Nem hiszem, hogy a látható jelekre foghatnánk a dolgot..... mert csak annyi jele van az ilyen "hangulataimnak": szótlanabb vagyok.... jó, lehet, hogy kicsit borúsabb az arcszerkezetem is, meg a pillantásom, de nem hiszem, hogy ez lenne az, ami hatna rá.

Valamiből rájön, az biztos, mert olyankor egyszerűen "kenyérre lehet kenni"....

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 17:26:04 221
Kérdés, hogy nem tenné e ugyanezt, ha semmi bajod sincsen, csak úgy csinálsz mintha éppen szomorú lennél... (Nemtom mik a látható jelei...)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!