Keresés

Részletes keresés

SegédSámán Creative Commons License 2001-03-18 17:34:31 222
Nem hiszem, hogy a látható jelekre foghatnánk a dolgot..... mert csak annyi jele van az ilyen "hangulataimnak": szótlanabb vagyok.... jó, lehet, hogy kicsit borúsabb az arcszerkezetem is, meg a pillantásom, de nem hiszem, hogy ez lenne az, ami hatna rá.

Valamiből rájön, az biztos, mert olyankor egyszerűen "kenyérre lehet kenni"....

A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-18 17:26:04 221
Kérdés, hogy nem tenné e ugyanezt, ha semmi bajod sincsen, csak úgy csinálsz mintha éppen szomorú lennél... (Nemtom mik a látható jelei...)
Előzmény:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-18 17:23:29 220
Hát nem tudom..... amikor én pl. esetleg szomorú/levert/gondterhelt vagyok, akkor a kutyám egyszerűen "minta-kutyává" válik..... láthatóan mindent elkövet, hogy legalább ő "megkönnyítse" az életem.....

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!