|
|
|
|
 |
SegédSámán
2001-03-18 17:12:04
|
218
|
Talán Buksi és Jeromos...... de nem emlékszem pontosan, bocs.
Téged pedig még soha nem "vigasztalt" a kutyád, amikor szomorú vagy letört vagy nagyon nagyon gondterhelt voltál? |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-18 17:02:34
|
217
|
Mi volt a kutyás címe?
Szerintem azért nem képzelheti egy állat a másik állat helyébe magát, mert még azt sem tudja, hogy Ő maga létezik...
Ellenben mint mondtam, elképzelhető bizonyos "anyai ösztön", de az ösztön, nem pedig egy tudatos gondolat... |
|
Előzmény:
 |
SegédSámán
2001-03-18 16:39:05
|
216
|
"Az az empatikus képességet bizonyítaná, pedig szerintem olyan az állatoknak nem lehet"
????? Szerinted miért nem lehet?
Merthogy szerintem pl. nem csak hogy lehet, de van is.....
És Csányi Vilmosnak nem is olyan régen jelent meg két könyve is.... az egyik pont a kutyákról.... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|