|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-18 16:26:41
|
215
|
Én értettem félre.
Azt hittem, a vigyorgást a humorérzék bizonyítására írtad... |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-03-18 16:23:51
|
214
|
Nem, nem humorérzék.... de lehet kicsit most elbeszéltünk egymás mellett(?)..:-)
mert én meg a példát a "vigyorgásra" írtam....
Humoérzék-példán még gondolkodom... |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-18 15:57:56
|
210
|
Kedves Sámán!
Szerintem amiről Te beszélsz még mindíg csak öröm, nem pedig humorérzék...
Azért az öröm érzetét egy percig sem tagadtam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|