|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-18 15:57:56
|
210
|
Kedves Sámán!
Szerintem amiről Te beszélsz még mindíg csak öröm, nem pedig humorérzék...
Azért az öröm érzetét egy percig sem tagadtam. |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-03-17 19:19:20
|
206
|
Merne ilyet tenni egy szőke gazdával??? :-))))
Mi egy kétszintes házban lakunk. Az emeletre egy lakkozott fa lépcsőn lehet feljutni, ami nem "tömör", olyan értelemben, hogy a fokok között le lehet látni, ráadásul még kanyar is van benne.
A kutya először csak felfelé tudott jönni (azt is többszöri kísérlet után), lefelé meg egy jódarabig kézben kellett lehozni (20-25 kg-os kutyával ez kondiciókarbantartásnak sem utolsó), mert előjött a tériszony, meg a lakkozott fán csúszott a körme.... azután kis segítséggel lejött a saját lábán... és szinte rögtön ment vissza, hogy lejöhessen.... és amikor kb. harmadszor sikerült teljesen egyedül lejönnie.... na akkor pl. megjelent ez az örömteli vigyor a képén és egyértelműen a siker, meg a jó móka (hogy le-fel tud mostmár száguldozni egyedül is!) festette a képére....
És szerintem a többiek sem úgy gondolják ezt a nevetés dolgot, hogy akkor most meséljünk vicceket az állatainknak és nevessünk együtt egy nagyot..... |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-17 18:53:20
|
204
|
Mondj egy ilyen szituációt!
Akkor legalább tudni fogom miről van szó!
Abban viszont biztos vagyok, hogy nem egy-egy szőkenős viccen mulat nagyokat. ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|