|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-17 18:53:20
|
204
|
Mondj egy ilyen szituációt!
Akkor legalább tudni fogom miről van szó!
Abban viszont biztos vagyok, hogy nem egy-egy szőkenős viccen mulat nagyokat. ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
SegédSámán
2001-03-17 18:44:05
|
202
|
Nos.... ezt a mimikát mindig csak olyan szituációban adja elő, amiben egyszerűen semmi másnak nem értelmezhető... tehát ilyen estekben mindig ezt a mosolyt villantja fel, de csak olyan esetekben, amikor "oka" van a vigyorgásra....
Tehát nem esetleges, nem véletlenszerűen.... |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-17 18:38:54
|
201
|
Azt a gesztust (akármit takarjon is) az összes létező ember (ha jól tudom) vigyorgásnak fogja titulálni, mert mindenütt eképpen jelzik a jó kedvet, nevetést.
Ez még nem azt jelenti, hogy a következtetés az állat érzelmeire helyes... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|