|
|
|
|
 |
SegédSámán
2001-03-17 18:44:05
|
202
|
Nos.... ezt a mimikát mindig csak olyan szituációban adja elő, amiben egyszerűen semmi másnak nem értelmezhető... tehát ilyen estekben mindig ezt a mosolyt villantja fel, de csak olyan esetekben, amikor "oka" van a vigyorgásra....
Tehát nem esetleges, nem véletlenszerűen.... |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-17 18:38:54
|
201
|
Azt a gesztust (akármit takarjon is) az összes létező ember (ha jól tudom) vigyorgásnak fogja titulálni, mert mindenütt eképpen jelzik a jó kedvet, nevetést.
Ez még nem azt jelenti, hogy a következtetés az állat érzelmeire helyes... |
|
Előzmény:
 |
SegédSámán
2001-03-17 18:14:10
|
199
|
Szia Thoughts!
Kicsit én is vitatkoznék Veled.... Mert az én kutyám is tud egyértelműen és "füligérő szájjal" tud vigyorogni.... és ezt nem csak mi (úgy értem a család) látjuk ezt vigyorgásnak, hanem mások, akár "idegenek" is....
Bár macskát vigyorogni még én sem láttam....-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|