Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-17 18:38:54 201
Azt a gesztust (akármit takarjon is) az összes létező ember (ha jól tudom) vigyorgásnak fogja titulálni, mert mindenütt eképpen jelzik a jó kedvet, nevetést.

Ez még nem azt jelenti, hogy a következtetés az állat érzelmeire helyes...

A hozzászólás:
SegédSámán Creative Commons License 2001-03-17 18:14:10 199
Szia Thoughts!

Kicsit én is vitatkoznék Veled.... Mert az én kutyám is tud egyértelműen és "füligérő szájjal" tud vigyorogni.... és ezt nem csak mi (úgy értem a család) látjuk ezt vigyorgásnak, hanem mások, akár "idegenek" is....

Bár macskát vigyorogni még én sem láttam....-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!