|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-14 10:38:37
|
166
|
Kedves ttaarrllee!
Hamár itt tartunk, nem lennék benne olyan biztos, hogy a matektanárodnak sokkal több esze lenne! Legfeljebb csak többet tud a matematikáról... (De az az Ő döntése volt.) |
|
A hozzászólás:
 |
ttaarrllee
2001-03-14 01:12:41
|
164
|
Köszi, megnyugodtam.
Ha már itt vagyok, hozzászólok a fő témához is.
Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy a tyúknak több esze van, mint a gilisztának, nálánál több esze van egy macskának, nekem még több eszem van, de nálamnál is több esze van a matektanáromnak.
Így működik ez. Határok csak a térképeken vannak, de nem a természetben. |
|
Előzmény:
 |
babarczyeszter
2001-03-13 23:15:06
|
159
|
Az egy nagyon ronda kép, én se így nézek ki, meg a macskám se. Egy tökkelütött kollégám csinálta, aki nem tudja a színeket és a távolságot beállítani egy digitális képen.
A macskámnak aranyszínű szeme van, de néha zöldnek látszik.
e |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|