|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-14 18:59:40
|
168
|
Kipróbáltad a zellert??? ;-)
Várom az élménybeszámolót!
(Én is csak hallottam róla, de mire kipróbáltam volna már késővolt... Az UFOk elvitték a macskám méhét!) |
|
 |
Thoughts
2001-03-14 01:08:59
|
163
|
Zellert addj neki!
Dobj le néhány zellerlevelet, és várd a hatást!!! ;-)
(Bár lehet hogy fodítva műkszik, de asszem a nősténynek kell...) |
|
A hozzászólás:
 |
ciso
2001-03-14 00:33:25
|
162
|
kicsit offolnék..
tüzel a cicám és teljesen meg van zakkanvan:((
egy hónap múlva fogjuk "pároztatni" de addig is kéne valami nyugtatás neki.
elviselhetetlenül nyávog |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|