Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-14 18:59:40 168
Kipróbáltad a zellert??? ;-)

Várom az élménybeszámolót!
(Én is csak hallottam róla, de mire kipróbáltam volna már késővolt... Az UFOk elvitték a macskám méhét!)

Thoughts Creative Commons License 2001-03-14 01:08:59 163
Zellert addj neki!

Dobj le néhány zellerlevelet, és várd a hatást!!! ;-)

(Bár lehet hogy fodítva műkszik, de asszem a nősténynek kell...)

A hozzászólás:
ciso Creative Commons License 2001-03-14 00:33:25 162
kicsit offolnék..
tüzel a cicám és teljesen meg van zakkanvan:((
egy hónap múlva fogjuk "pároztatni" de addig is kéne valami nyugtatás neki.
elviselhetetlenül nyávog

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!