Keresés

Részletes keresés

ttaarrllee Creative Commons License 2001-03-14 01:12:41 164
Köszi, megnyugodtam.
Ha már itt vagyok, hozzászólok a fő témához is.
Szerintem mindenki tisztában van vele, hogy a tyúknak több esze van, mint a gilisztának, nálánál több esze van egy macskának, nekem még több eszem van, de nálamnál is több esze van a matektanáromnak.
Így működik ez. Határok csak a térképeken vannak, de nem a természetben.
A hozzászólás:
babarczyeszter Creative Commons License 2001-03-13 23:15:06 159
Az egy nagyon ronda kép, én se így nézek ki, meg a macskám se. Egy tökkelütött kollégám csinálta, aki nem tudja a színeket és a távolságot beállítani egy digitális képen.

A macskámnak aranyszínű szeme van, de néha zöldnek látszik.

e

Előzmény:
ttaarrllee Creative Commons License 2001-03-13 20:04:51 156
Hát, láttam itt a weben egy rólad publikált fényképet, amin rajta(d) van egy macska is. Ennek a cicának olyan a szeme, mintha hályog lenne rajta. Jó volna tudni, hogy mi a webcím, de az már meghaladja a szellemi képességeimet, hogy fontos dolgokra is emlékezzek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!