|
|
|
|
 |
babarczyeszter
2001-03-13 23:15:06
|
159
|
Az egy nagyon ronda kép, én se így nézek ki, meg a macskám se. Egy tökkelütött kollégám csinálta, aki nem tudja a színeket és a távolságot beállítani egy digitális képen.
A macskámnak aranyszínű szeme van, de néha zöldnek látszik.
e |
|
A hozzászólás:
 |
ttaarrllee
2001-03-13 20:04:51
|
156
|
| Hát, láttam itt a weben egy rólad publikált fényképet, amin rajta(d) van egy macska is. Ennek a cicának olyan a szeme, mintha hályog lenne rajta. Jó volna tudni, hogy mi a webcím, de az már meghaladja a szellemi képességeimet, hogy fontos dolgokra is emlékezzek. |
|
Előzmény:
 |
babarczyeszter
2001-03-13 18:55:10
|
150
|
szia ttaarrllee,
hogyhogy mi lőtte a macskám szemét? melyik macskámét, btw?
e |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|