Keresés

Részletes keresés

babarczyeszter Creative Commons License 2001-03-13 23:15:06 159
Az egy nagyon ronda kép, én se így nézek ki, meg a macskám se. Egy tökkelütött kollégám csinálta, aki nem tudja a színeket és a távolságot beállítani egy digitális képen.

A macskámnak aranyszínű szeme van, de néha zöldnek látszik.

e

A hozzászólás:
ttaarrllee Creative Commons License 2001-03-13 20:04:51 156
Hát, láttam itt a weben egy rólad publikált fényképet, amin rajta(d) van egy macska is. Ennek a cicának olyan a szeme, mintha hályog lenne rajta. Jó volna tudni, hogy mi a webcím, de az már meghaladja a szellemi képességeimet, hogy fontos dolgokra is emlékezzek.
Előzmény:
babarczyeszter Creative Commons License 2001-03-13 18:55:10 150
szia ttaarrllee,

hogyhogy mi lőtte a macskám szemét? melyik macskámét, btw?

e

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!