|
|
|
|
 |
ttaarrllee
2001-03-13 20:04:51
|
156
|
| Hát, láttam itt a weben egy rólad publikált fényképet, amin rajta(d) van egy macska is. Ennek a cicának olyan a szeme, mintha hályog lenne rajta. Jó volna tudni, hogy mi a webcím, de az már meghaladja a szellemi képességeimet, hogy fontos dolgokra is emlékezzek. |
|
A hozzászólás:
 |
babarczyeszter
2001-03-13 18:55:10
|
150
|
szia ttaarrllee,
hogyhogy mi lőtte a macskám szemét? melyik macskámét, btw?
e |
|
Előzmény:
 |
ttaarrllee
2001-03-12 22:10:00
|
141
|
Én azt szeretném tudni, mi lőtte a macskád szemét?
(Remélem erre válaszolsz.) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|