Keresés

Részletes keresés

ttaarrllee Creative Commons License 2001-03-13 20:04:51 156
Hát, láttam itt a weben egy rólad publikált fényképet, amin rajta(d) van egy macska is. Ennek a cicának olyan a szeme, mintha hályog lenne rajta. Jó volna tudni, hogy mi a webcím, de az már meghaladja a szellemi képességeimet, hogy fontos dolgokra is emlékezzek.
A hozzászólás:
babarczyeszter Creative Commons License 2001-03-13 18:55:10 150
szia ttaarrllee,

hogyhogy mi lőtte a macskám szemét? melyik macskámét, btw?

e

Előzmény:
ttaarrllee Creative Commons License 2001-03-12 22:10:00 141
Én azt szeretném tudni, mi lőtte a macskád szemét?
(Remélem erre válaszolsz.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!