Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-13 18:20:24 146
Igyekezni fogok...

Mellesleg szerintem az összes érzelem ösztönös... (Attól érzelmek...)

A hozzászólás:
Devil Inside Creative Commons License 2001-03-13 13:21:46 145
Csak egy kis könyvajánló:
Konrad Lorentz: Agresszió
Ha érdekel benneteket, hogy alakul ki a szeretet (állatoknál és embereknél is teljesen ösztönösen), érdemes elolvasnotok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!