Keresés

Részletes keresés

babarczyeszter Creative Commons License 2001-03-13 18:55:10 150
szia ttaarrllee,

hogyhogy mi lőtte a macskám szemét? melyik macskámét, btw?

e

rali Creative Commons License 2001-03-12 22:19:54 143
BE nem igazán válaszolós típus.
A hozzászólás:
ttaarrllee Creative Commons License 2001-03-12 22:10:00 141
Én azt szeretném tudni, mi lőtte a macskád szemét?
(Remélem erre válaszolsz.)
Előzmény:
babarczyeszter Creative Commons License 2001-03-11 17:24:33 117
Jelentem, én értem el némi haladást macskanevelésben és -kommunikációban. Természetesen ők többet neveltek engem, mint én őket, de a végeredmény kölcsönös haladás a világbéke felé.

További érdeklődés esetén beszámolókkal szolgálok.

e

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!