|
|
|
|
 |
babarczyeszter
2001-03-13 18:55:10
|
150
|
szia ttaarrllee,
hogyhogy mi lőtte a macskám szemét? melyik macskámét, btw?
e |
|
 |
rali
2001-03-12 22:19:54
|
143
|
| BE nem igazán válaszolós típus. |
|
A hozzászólás:
 |
ttaarrllee
2001-03-12 22:10:00
|
141
|
Én azt szeretném tudni, mi lőtte a macskád szemét?
(Remélem erre válaszolsz.) |
|
Előzmény:
 |
babarczyeszter
2001-03-11 17:24:33
|
117
|
Jelentem, én értem el némi haladást macskanevelésben és -kommunikációban. Természetesen ők többet neveltek engem, mint én őket, de a végeredmény kölcsönös haladás a világbéke felé.
További érdeklődés esetén beszámolókkal szolgálok.
e |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|