|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-12 19:28:25
|
137
|
Kedves BÖZSIKE!
Egyáltalán nem rólam van itt szó. Legalábbis én még nem vettem észre, hogy pár megjegyzést leszámítva a képbe kerültem volna...
Az ember felsőbrendűségéről annál inkább szó van!
Ezért nyitottam a topicot!!!
Ezek szerint számodra nincs különbség egy fikusz, egy pézsmapatkány, és egy ember között??? |
|
A hozzászólás:
 |
BÖZSIKE
2001-03-12 16:48:37
|
136
|
Thoughts!
Miért van az az érzésem, hogy itt egyáltalán nem a macskákról és bármiféle állatról, valamint intelligenciájukról, hanem Rólad, ill. az ember felsőbbrendűségéről van szó.
Ezzel a címmel kellett volna ezt a topicot nyitni!
Üdv, Bözsike
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|