Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-12 19:28:25 137
Kedves BÖZSIKE!

Egyáltalán nem rólam van itt szó. Legalábbis én még nem vettem észre, hogy pár megjegyzést leszámítva a képbe kerültem volna...

Az ember felsőbrendűségéről annál inkább szó van!
Ezért nyitottam a topicot!!!

Ezek szerint számodra nincs különbség egy fikusz, egy pézsmapatkány, és egy ember között???

A hozzászólás:
BÖZSIKE Creative Commons License 2001-03-12 16:48:37 136
Thoughts!
Miért van az az érzésem, hogy itt egyáltalán nem a macskákról és bármiféle állatról, valamint intelligenciájukról, hanem Rólad, ill. az ember felsőbbrendűségéről van szó.
Ezzel a címmel kellett volna ezt a topicot nyitni!
Üdv, Bözsike

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!