Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-12 01:06:21 132
Kedves oncogito!

Nem értem miért gondolod, hogy kevesebb információból is lehet olyan jól gondolkodni!

Csak gondoljunk arra, hogy ha nincs miről gondolkodni, akkor nincs miről gondolkodni...

A kozmoszra még ha csak következtethetünk is mégis sokkal jobban állunk mint egy macska, aki csak a pöttyöket látja az égen...

Azonos fajtájúak a kutyáid???

A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2001-03-11 19:40:57 130
Thoughts !

Arra gondoltam, hogy az almát a körtével nem szerencsés összehasonítani.
Hogy minden élőlény rendelkezik azokkal a képességekkel, amikkel életben maradhat, ez azt hiszem nem is vitatéma.
Én viszont egy kicsit tovább is mennék azzal, hogy fel is fogja az őt közvetlenül érintő világot. Hogy ez mekkora távlatot jelent, ez már más kérdés, de szerintem korántsem minőségbeli különbséget jelent.
Hiszen egy közvetelnül kis környezet mélyebb felfogása jelenthet annyit, mint pl, a kozmoszra homályosan következtetni.

Cseppben a tenger. Dehát ez sokkal messzebre vezet, mint egy macsek.
Viszont fenntartom, hogy az egyéniség nagyonis alapja az állatok intelligenciájának.
Nekem két kutyám volt, tehát kimondhatjuk, hogy hasonló életkörülményekkel rendelkeztek.Azonban a kettő ég és föld volt viselkedésben és ki merem mondani intelligencia megnyilvánulásában is.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!