Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-11 18:36:42 121
Eddig OK!

De miből következtettél arra, hogy a macskák nem akarják felfogni a dolgokat, nem pedig nem képesek rájuk???

A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2001-03-11 18:02:44 118
Mert vannak macskáim.
Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-10 18:27:45 111
Ez látod igaz!

Viszont 1.) Te állítottál valamit az én agyammal kapcslatban is. 2.) alkalom adtán azt is megérvelhetnéd, miért állítod a macskák agyáról azt amit állítasz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!