Keresés

Részletes keresés

ttaarrllee Creative Commons License 2001-03-12 22:10:00 141
Én azt szeretném tudni, mi lőtte a macskád szemét?
(Remélem erre válaszolsz.)
Thoughts Creative Commons License 2001-03-11 18:34:54 120
Nem győzőm hangsúlyozni az egész topic alatt, mennyire gyötör a kíváncsiság a beszámolók iránt!!!

Folytasd kérlek!

A hozzászólás:
babarczyeszter Creative Commons License 2001-03-11 17:24:33 117
Jelentem, én értem el némi haladást macskanevelésben és -kommunikációban. Természetesen ők többet neveltek engem, mint én őket, de a végeredmény kölcsönös haladás a világbéke felé.

További érdeklődés esetén beszámolókkal szolgálok.

e

Előzmény:
BlueBird Creative Commons License 2001-03-10 16:51:18 101
Szvsz a macskák nem nem képesek felfogni, hogy mi van, hanem egyszerűen nem akarják felfogni, amit mondasz nekik. Egy macskát nem lehet idomítani.

Különben is van egy ilyen mondás:

"Macskád lenéz rád, kutyád felnéz rád, csak a disznó szemében vagy egyenrangú."

: )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!