|
|
|
|
 |
ttaarrllee
2001-03-12 22:10:00
|
141
|
Én azt szeretném tudni, mi lőtte a macskád szemét?
(Remélem erre válaszolsz.) |
|
 |
Thoughts
2001-03-11 18:34:54
|
120
|
Nem győzőm hangsúlyozni az egész topic alatt, mennyire gyötör a kíváncsiság a beszámolók iránt!!!
Folytasd kérlek! |
|
A hozzászólás:
 |
babarczyeszter
2001-03-11 17:24:33
|
117
|
Jelentem, én értem el némi haladást macskanevelésben és -kommunikációban. Természetesen ők többet neveltek engem, mint én őket, de a végeredmény kölcsönös haladás a világbéke felé.
További érdeklődés esetén beszámolókkal szolgálok.
e |
|
Előzmény:
 |
BlueBird
2001-03-10 16:51:18
|
101
|
Szvsz a macskák nem nem képesek felfogni, hogy mi van, hanem egyszerűen nem akarják felfogni, amit mondasz nekik. Egy macskát nem lehet idomítani.
Különben is van egy ilyen mondás:
"Macskád lenéz rád, kutyád felnéz rád, csak a disznó szemében vagy egyenrangú."
: ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|