Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-11 02:37:07 115
Kedves kicsibarsonytalpu!

Ezúton oszlatnék el bármiféle félreértést!

ÉN IMÁDOM AZ ÁLLATOKAT!

Teljesen odavagyok értük! Leginkább azokért akiket személyesen is ismerek!

Mindemellett tisztában vagyok képességeikkel!

Én nem lehordom az állatokat, csak rávilágítok: ne felejtsük el, hogy azok csak állatok!

Azok is élőlények ezért rettentő sok tisztelnivalót találhat bennük bárki.

Dehát az emberi inteligenciához, világképhez és az emberiség viszonyításalap-rendszeréhez képes fogalmuk sincsen, hogy mivan!!!

Mondták már, hogy nem tartunk ott, hogy átérezzük egy állat "világképét". Ez igaz.
Ellenben kérek mindenkit gondolja végig, mennyit láthat egy állat a világból!
Főleg egy macska:
Otthon ül. Esetleg eljár csajozni. Az emberi beszédből csak pár szót ért. Esetleg eljárnak hozzá csajozni. A betűket sem igazán tudja használni. Vadászgat. Stb.

De mivel agya azt már tudja, hogy ami jó az jó, ha "jó kedvében" van szétfolyik a kezeim között!!! ;-)

A hozzászólás:
Barsony Creative Commons License 2001-03-11 02:27:10 114
ez is egy elképzelés:-)))
Miért van mindenképp azon érzésem, hogy lenézed a macskákat. Értem én itt érzelmi, szociális-társadalmi, biológiai létüket.

Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-11 02:20:53 113
Ezvalamifélemacskahagfonetikaakarlenni??? ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!