Kedves kicsibarsonytalpu!
Ezúton oszlatnék el bármiféle félreértést!
ÉN IMÁDOM AZ ÁLLATOKAT!
Teljesen odavagyok értük! Leginkább azokért akiket személyesen is ismerek!
Mindemellett tisztában vagyok képességeikkel!
Én nem lehordom az állatokat, csak rávilágítok: ne felejtsük el, hogy azok csak állatok!
Azok is élőlények ezért rettentő sok tisztelnivalót találhat bennük bárki.
Dehát az emberi inteligenciához, világképhez és az emberiség viszonyításalap-rendszeréhez képes fogalmuk sincsen, hogy mivan!!!
Mondták már, hogy nem tartunk ott, hogy átérezzük egy állat "világképét". Ez igaz.
Ellenben kérek mindenkit gondolja végig, mennyit láthat egy állat a világból!
Főleg egy macska:
Otthon ül. Esetleg eljár csajozni. Az emberi beszédből csak pár szót ért. Esetleg eljárnak hozzá csajozni. A betűket sem igazán tudja használni. Vadászgat. Stb.
De mivel agya azt már tudja, hogy ami jó az jó, ha "jó kedvében" van szétfolyik a kezeim között!!! ;-) |