Keresés

Részletes keresés

Barsony Creative Commons License 2001-03-11 02:27:10 114
ez is egy elképzelés:-)))
Miért van mindenképp azon érzésem, hogy lenézed a macskákat. Értem én itt érzelmi, szociális-társadalmi, biológiai létüket.

A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-11 02:20:53 113
Ezvalamifélemacskahagfonetikaakarlenni??? ;-)
Előzmény:
Laslow Creative Commons License 2001-03-11 02:16:13 112
3: Pssztt! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!