|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-10 18:27:45
|
111
|
Ez látod igaz!
Viszont 1.) Te állítottál valamit az én agyammal kapcslatban is. 2.) alkalom adtán azt is megérvelhetnéd, miért állítod a macskák agyáról azt amit állítasz! |
|
A hozzászólás:
 |
rali
2001-03-10 18:02:14
|
110
|
| Elvileg nem a te agyadról szól a topic. |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-10 18:00:45
|
109
|
| Azért ugye nem fogsz ismét távozni a topicból, mert elvárom, hogy legalább pár szóban össze legyen foglalva, miért is olyan kicsi az agytérfogatom??? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|