Keresés

Részletes keresés

Thoughts Creative Commons License 2001-03-10 18:27:45 111
Ez látod igaz!

Viszont 1.) Te állítottál valamit az én agyammal kapcslatban is. 2.) alkalom adtán azt is megérvelhetnéd, miért állítod a macskák agyáról azt amit állítasz!

A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2001-03-10 18:02:14 110
Elvileg nem a te agyadról szól a topic.
Előzmény:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-10 18:00:45 109
Azért ugye nem fogsz ismét távozni a topicból, mert elvárom, hogy legalább pár szóban össze legyen foglalva, miért is olyan kicsi az agytérfogatom???

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!