Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2001-03-10 17:47:26 104
Meg a tied is.
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-10 17:43:15 103
Erre most mit mondjak?

Csak arra kérhetlek, hogy támaszd alá állításod egy két érvvel!

Persze, hogy nem lehet idomítani egy macskát! Kicsi ahhoz az agytérfogata...

Előzmény:
BlueBird Creative Commons License 2001-03-10 16:51:18 101
Szvsz a macskák nem nem képesek felfogni, hogy mi van, hanem egyszerűen nem akarják felfogni, amit mondasz nekik. Egy macskát nem lehet idomítani.

Különben is van egy ilyen mondás:

"Macskád lenéz rád, kutyád felnéz rád, csak a disznó szemében vagy egyenrangú."

: )

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!