|
|
|
|
 |
rali
2001-03-10 17:47:26
|
104
|
| Meg a tied is. |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-10 17:43:15
|
103
|
Erre most mit mondjak?
Csak arra kérhetlek, hogy támaszd alá állításod egy két érvvel!
Persze, hogy nem lehet idomítani egy macskát! Kicsi ahhoz az agytérfogata... |
|
Előzmény:
 |
BlueBird
2001-03-10 16:51:18
|
101
|
Szvsz a macskák nem nem képesek felfogni, hogy mi van, hanem egyszerűen nem akarják felfogni, amit mondasz nekik. Egy macskát nem lehet idomítani.
Különben is van egy ilyen mondás:
"Macskád lenéz rád, kutyád felnéz rád, csak a disznó szemében vagy egyenrangú."
: ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|