|
|
|
|
 |
terrigena
2001-03-10 00:02:43
|
99
|
Konkretizáljam az állatok minket meghaladó képességeit??? Ahhoz bele kéne, hogy tudjam magam élni egy állatba, ami sajnos pillanatnyilag sci-fi. De elég, ha csak arra gondolsz, hogy a külvilág ingereiből bizonyos állatok sokkal többet felfognak, mint mi. És a tudósok egyelőre azt sem tudják elképzelni, hogy a delfinek, bálnák, vagy a polipok mire használják hatalmas agyukat...
Ha konkrétabb tudnék lenni, nagyon okos lennék. |
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-09 18:52:56
|
94
|
Kedves terrigena!
Nem áll szándékomban alábecsülni az állatok képességeit!
Az én célom az állatok valós képességeik megismerése, ellenben nehezíted a dolgom/unk, ha nem konkretizálod mondandód! |
|
Előzmény:
 |
terrigena
2001-03-09 02:00:41
|
90
|
| És hogy mennyire sok mindent fognak fel, amit mi soha nem fogunk! Ne becsüld le az állatok képességeit! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|