Keresés

Részletes keresés

terrigena Creative Commons License 2001-03-10 00:02:43 99
Konkretizáljam az állatok minket meghaladó képességeit??? Ahhoz bele kéne, hogy tudjam magam élni egy állatba, ami sajnos pillanatnyilag sci-fi. De elég, ha csak arra gondolsz, hogy a külvilág ingereiből bizonyos állatok sokkal többet felfognak, mint mi. És a tudósok egyelőre azt sem tudják elképzelni, hogy a delfinek, bálnák, vagy a polipok mire használják hatalmas agyukat...
Ha konkrétabb tudnék lenni, nagyon okos lennék.
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-09 18:52:56 94
Kedves terrigena!

Nem áll szándékomban alábecsülni az állatok képességeit!

Az én célom az állatok valós képességeik megismerése, ellenben nehezíted a dolgom/unk, ha nem konkretizálod mondandód!

Előzmény:
terrigena Creative Commons License 2001-03-09 02:00:41 90
És hogy mennyire sok mindent fognak fel, amit mi soha nem fogunk! Ne becsüld le az állatok képességeit!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!