|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-09 18:57:50
|
95
|
Kedves kicsibarsonytalpu!
Azt már mondtam, hogy nem becsülöm alá az állatokat!
Az általad leírt képességek azért még nem olyan fantasztikusak! (Ehhez hasolnlókkal találkozhatunk sokszor.)
A kutyával kapcsolatban csak annyit, hogy egy állat sem hagyja, hogy rossz legyen neki, ha azt el tudja kerülni. Ez tény! Miért tenné? A kérdés az, hogy rossz e neki? Mármint lehet az ebed épp élvezte a hűsítő esőt. (Vagy nem volt hova mennie.) |
|
A hozzászólás:
 |
Barsony
2001-03-09 16:16:52
|
91
|
Hát persze, bizonyos tekintetben nem sokat fognak fel az életből, ha pl. megkérdeznéd egy macskától , hogy szerinte melyik úton érdemes Földvár felé indulni, akkor lehet, hogy unalmasan lebiggyeszti a száját…
De valóban igaza van terrigenának, hogy nem kell lebecsülni a képességeiket. Ami engem illet, már elmondtam, hogy az én macskám nagyon figyelmes velem, észreveszik, ha valami bánt, fürkészően bámulnak (még a fejét is szokta ide-oda inogatni, ahogy ilyenkor szokás). Emellett nagyon jók a reflexeik, mindig tudják mi a jó (lásd a legmegfelelőbb hely kiválasztása sziesztázásra nyáron, quasi szélmentes, lehetőleg eldugott hely, könnyű megközelíthetőséggel, ahonnan ő mindent belát, de ő csak nehezen vehető észre). Ellenben néhány kutya, mondjuk a miénk, gyakran elfelejtkezik arról, hogy esik az eső és képes mártir módjára az esőben szobrozni… Most nem azt mondom, hogy a kutyák butábbak, de az biztos, hogy egy macska fineszes és tudja mi a jó. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|