|
|
|
|
 |
Thoughts
2001-03-09 18:52:56
|
94
|
Kedves terrigena!
Nem áll szándékomban alábecsülni az állatok képességeit!
Az én célom az állatok valós képességeik megismerése, ellenben nehezíted a dolgom/unk, ha nem konkretizálod mondandód! |
|
A hozzászólás:
 |
terrigena
2001-03-09 02:00:41
|
90
|
| És hogy mennyire sok mindent fognak fel, amit mi soha nem fogunk! Ne becsüld le az állatok képességeit! |
|
Előzmény:
 |
Thoughts
2001-03-09 01:30:23
|
89
|
Szerintem az állatok gondolkodása egy óriási téma!
Rettentő érdekes szemügyre venni, mennyire keveset fognak fel a világból kedvenceink!
Remélem feldobódik még ez a topic... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|