|
|
|
|
 |
vapiti
2001-03-08 08:27:58
|
87
|
| Az én macskám olyankor mindig rámtámad. Bár amilyen sunyi vagyok, még a macskámnak sem nézek mélyen, hosszasan a szemébe. |
|
 |
Thoughts
2001-03-07 22:03:50
|
85
|
Pontosan ebből látszik, mennyire nem érti MIVAN!!! ;-)
Egyszerűen, nem tudja, hogy mit akarsz vagy miért akarod... |
|
A hozzászólás:
 |
Nagy-Gaboca
2001-03-07 21:56:59
|
84
|
Rám se bagózik, nemhogy a szemembe nézzen..
Elfordul, vagy otthagy.., vagy tüntetőleg mosaxik.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|