Keresés

Részletes keresés

vapiti Creative Commons License 2001-03-08 08:27:58 87
Az én macskám olyankor mindig rámtámad. Bár amilyen sunyi vagyok, még a macskámnak sem nézek mélyen, hosszasan a szemébe.
Thoughts Creative Commons License 2001-03-07 22:03:50 85
Pontosan ebből látszik, mennyire nem érti MIVAN!!! ;-)

Egyszerűen, nem tudja, hogy mit akarsz vagy miért akarod...

A hozzászólás:
Nagy-Gaboca Creative Commons License 2001-03-07 21:56:59 84
Rám se bagózik, nemhogy a szemembe nézzen..
Elfordul, vagy otthagy.., vagy tüntetőleg mosaxik..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!