|
|
|
|
 |
Barsony
2001-03-07 22:27:50
|
86
|
tovább is, mint gondolnád.Hétvégi estéken, vagy délutánokon, amikor együtt pihiztünk.
|
|
A hozzászólás:
 |
Thoughts
2001-03-07 21:53:52
|
83
|
Néztél már percekig mélyen a macskád szemébe???
(Főleg mikor épp "sértődött" volt?) |
|
Előzmény:
 |
Barsony
2001-03-07 16:05:11
|
61
|
Szerintem nem sántit a dolog, ilyennek is kell lennie, bár vannak, akik a hátad mögött offolják ezt a topicot….
Szerintem tudnak megsértődni, főleg a macskák, a többi állatokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
Úgy, hogy például 3 napig sem engedi, hogy megfogjad és cirógassad, nekem ebben már volt részem. Pedig nem bántottam, csak éppen valami miatt felhúzta az orrát.
Kiváncsi vagyok a további hozzászólásokra: -))))))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|