Keresés

Részletes keresés

Barsony Creative Commons License 2001-03-07 22:27:50 86
tovább is, mint gondolnád.Hétvégi estéken, vagy délutánokon, amikor együtt pihiztünk.
A hozzászólás:
Thoughts Creative Commons License 2001-03-07 21:53:52 83
Néztél már percekig mélyen a macskád szemébe???

(Főleg mikor épp "sértődött" volt?)

Előzmény:
Barsony Creative Commons License 2001-03-07 16:05:11 61
Szerintem nem sántit a dolog, ilyennek is kell lennie, bár vannak, akik a hátad mögött offolják ezt a topicot….

Szerintem tudnak megsértődni, főleg a macskák, a többi állatokkal kapcsolatban nincs tapasztalatom.
Úgy, hogy például 3 napig sem engedi, hogy megfogjad és cirógassad, nekem ebben már volt részem. Pedig nem bántottam, csak éppen valami miatt felhúzta az orrát.
Kiváncsi vagyok a további hozzászólásokra: -))))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!