|
|
|
|
 |
Barsony
2001-03-07 20:57:09
|
81
|
Köszi,hogy betolakodhatok oda. Teszem is ezt, mig elintézek egy pár dogot idehaza. Röviden: macskapuszi, telefon, hajcihő.
Mégegyszer köszönöm:-)))
|
|
A hozzászólás:
 |
rali
2001-03-07 20:42:19
|
80
|
| A nagymálna a kocsma topicban vár Rád. |
|
Előzmény:
 |
Barsony
2001-03-07 20:40:19
|
79
|
köszönöm szépen, inkább egy nagy pohár málnaszörp, mint az Erdbeeren-Drink....
Szaros kis gyermekkorom időzödött fel, amikor ezzel kapcsolatos soraidat olvastam. Nekem vannak emlékeim és meg is szeretném őrizni őket.Csak ezek az enyémek.Na de jó, nem leszünk szentimentálisak:-(((
Ps.: Tessék vigyázni magunkra !
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|