Keresés

Részletes keresés

rali Creative Commons License 2001-03-07 20:42:19 80
A nagymálna a kocsma topicban vár Rád.
A hozzászólás:
Barsony Creative Commons License 2001-03-07 20:40:19 79
köszönöm szépen, inkább egy nagy pohár málnaszörp, mint az Erdbeeren-Drink....
Szaros kis gyermekkorom időzödött fel, amikor ezzel kapcsolatos soraidat olvastam. Nekem vannak emlékeim és meg is szeretném őrizni őket.Csak ezek az enyémek.Na de jó, nem leszünk szentimentálisak:-(((

Ps.: Tessék vigyázni magunkra !

Előzmény:
rali Creative Commons License 2001-03-07 20:17:34 78
Efféle anyagok a kocsmában meg a DakotaPresszóban meg az atombunkerban lelhetők fel.Vendégem vagy egy nagyon nagy málnára.(Erdbeeren)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!